Most viewed

Náš krátký dokument by mohl být dobrou pomůckou pro učitele a žáky turnovských škol k poznání konců zatím nejděsivější války v dějinách lidstva.Nikoli z mnohdy nezáživných stránek učebnic dějepisu, jak udelat live na youtube bez kamery ale přímo ze života dědečků a babiček dnešních školáků..
Read more
Dcom, tamil porn sex videos, m, ch st urbate.C0om, chahurbafte, licve jasmin, bpngacas, sex doll videos, fun2000 chat, sex y fucking college girls, mytfrreecams, m, m, chyaturbatee, WildNative1, pornstar cam, bonwcams, chat orom, myfreecwwams, chtaurvbate, sex canl sohbet, free adult video cam chat, m, amature..
Read more

Sex vanou sledujte on-line zdarma

Sane znamená "Scanner Access Now Easy" a obsahuje API, které umožňuje standardizovaný přístup k skeneru (stolnímu, ručnímu skeneru, video a obrazovým kamerám, atd.).
Je velmi užitečný zejména v okamžiku kdy váš zdroj deb-src st odkazuje na nestabilní verzi, ale položky deb ukazují na tu stabilní.
Package: wmmand Description-md5: Description-cs: Dokovatelný prohlížeč Mandelbrotova fraktálu wmMand je dokovatelný prohlížeč a průzkumník Mandelbrotova fraktálu.
Program je odvozen od NetBSD verze a má nejvíce vylepšení známých na Linuxu, Solarisu, AIX, a *BSD.Podporovány jsou i takové operace s oknem jako je de/ikonizace, povýšení/schování, maximalizace/obnovení a resetování.Package: snd-gtk Description-md5: Description-cs: Sound file editor (GTK user interface) Snd je mocný editor zvukových souborů, který je možné dál upravovat a rozšiřovat pomocí programovacího jazyka Scheme.Package: disktype Description-md5: Description-cs: Detekce obsahového formátu disku nebo obrazu disku disktype slouží k detekci formátu disku nebo obrazu disku.Silným soupeřem bude pro ODS nová politická strana Volba pro Kladno, kterou vede kladenský exprimátor a bývalý člen ODS Milan Volf.Funguje téměř stejně jako jeho windowsový protějšek.Když někdo požádá o balíček, cache si ověří, zda má požadovanou verzi k dispozici.
MP4-SA je standard pro normativní algoritmický zvuk, který kombinuje zvukový signál procesního jazyka (saol) se skórovacími jazyky (sasl a souborovým formátem midi).

/>


Package: sac Description-md5: Description-cs: Evidence přihlášení Provádí evidenci přihlášení, obdobně jako program ac, ale s celkovým počtem, denním počtem a počtem na uživatele.Výraz "wiki" znamená webovou stránku, která je vytvářena společnými silami svých uživatelů, včetně schopnosti zrušit změny provedené ostatními uživateli.DeStar běží jako nezávislý daemon a podporuje více uživatelů (s více úrovněmi uživatelského oprávnění).Package: libgnatprj4.1-dbg Description-md5: Description-cs: Správce GNU projektu Ada gnat, kompilátor GNU Ada, organizuje soubory projektu a objektové soubory, používá se při tvorbě rozsáhlých programů.Pro vytvoření komplexnějších a opětovně použitelných obvodů můžete použít pod-obvody.Includes a web spider for indexing remote documents over http * Can use an external program to supply documents including records from a relational database.Clips používá objektově orientovaný jazyk nazývaný cool (clips Object-Oriented Language který je přímo integrován do rozhraní programu.Distribuce také obsahuje rclock, menší/lepší náhradu xclock s funkcí plánování a xbiff.
Package: gtkglarea5 Description-md5: Description-cs: Sdílená knihovna s podporoi OpenGL pro Gimp Toolkit (GTK) A GTK widget for use with Mesa, an unlicensed OpenGL clone.
It is designed to handle the "backend" of IAX telephony operations, including call handling, network protocols, audio encoding/decoding, and audio capture/playback.Package: txt2html Description-md5: Description-cs: Konvertor textu na html text2html je perlový program, který konvertuje čistý text na html.
Výstup z webové kamery je tak možné prohlížet z příkazové řádky, nebo z konfiguračních souborů.
Package: enemylines7 Description-md5: Description-cs: 3D střílečka z pohledu první osoby Enemy Lines 7 je hra pro jednoho hráče.


[L_RANDNUM-10-999]
Sitemap